Ziņot par nepilnībām!

Par mums

logo

telefonuregistrs.lv

Kāds ir mūsu mērķis?

Mūsu mērķis ir samazināt mobilo ierīču zādzības un krāpšanas gadījumus, kā arī palielināt atgūto ierīču skaitu.
2013. gadā reģistrētais zagto un nozaudēto telefonu skaits sasniedza 22 000.
Ar šīs datubāzes palīdzību, šo skaitli iespējams ievērojami samazināt.

Kā to izdarīt?

Reģistrējot pēc iespējas vairāk mobilās ierīces telefonuregistrs.lv lapā, tiek veidota vienota mobilo ierīču lietotāju sistēma, kas varētu samazināt zagto un nozaudēto ierīču skaitu, kā arī palielina to atrašanas iespēju. Reģistrējot pēc iespējas vairāk mobilās ierīces, uzlabo datu bāzes objektivitāti, kā arī palielina sistēmas efektivitāti.

Padarot šo datubāzi atpazīstamu, lai pirmā darbība ,atrodot, pērkot vai nozaudējot mobilo ierīci, tās lietotājam būtu pārbaudīt to TR datubāzē

Kāpēc reģistrēt savu mobilo ierīci?

Lai palielinātu tās atgūšanas iespējas zādzības vai nozaudēšanas gadījumā.
Lai mobilajai ierīcei būtu pēc iespējas mazāka vērtība ļaundaru rokās, kā rezultātā samazinātos šo ierīču zādzības gadījumi


Kā rīkoties

... mobilo ierīci pazaudē?

Pēc iespējas ātrāk apmeklējiet mājas lapu telefonuregistrs.lv

Ja mobilā ierīce vēl nav TR datubāzē, reģistrējiet to un norādiet statusu ‘’Pazudis’’, lai ierīces atrašanas gadījumā, atradējs var sazināties ar Jums.

Ja izmantojat Android vai iOS operētājsistēmu un mobilajai ierīcei ir bijusi aktivizēta funkcija "Prey" vai "Find My iPhone", tad izmantojiet to, lai noteiktu mobilās ierīces atrašanās vietu, kā arī nosūtiet uz to ziņu ar savu kontaktinformāciju.

Pēc iespējas ātrāk atgriezieties vietā, kur mobilā ierīce pazaudēta un, mēģiniet sazvanīt to.

Ja mobilā ierīce netiek atrasta vietā, kur tā pazaudēta, un uz zvanīšanas mēģinājumiem nav saņemta atbilde, sazinieties vai dodieties uz jebkuru no sava mobilā operatora filiālēm un veiciet SIM kartes un IMEI koda bloķēšanu.

Mobilās ierīces atrašanas gadījumā IMEI kodu iespējams atbloķēt, uzrakstot iesniegumu savam mobilo sakaru operatoram.

... mobīlo ierīci nozog?

Pēc iespējas ātrāk apmeklējiet mājas lapu telefonuregistrs.lv

Ja mobilā ierīce vēl nav TR datubāzē, reģistrējiet to un norādiet statusu ‘’Nozagts’’, lai mobilās ierīces pārdošanas gadījumā, zaglim būtu sarežģītāk atbrīvoties no tās. Ja mobilās ierīces potenciālais pircējs pārbauda tās statusu telefonuregistrs.lv mājas lapā un konstatē, ka ierīce ir zagta, var sazināties ar Jums un norādīt mobilās ierīces un zagļa aptuveno atrašanās vietu.

Sazinieties vai dodieties uz jebkuru no sava mobilā operatora filiālēm un veiciet SIM kartes un IMEI koda bloķēšanu, lai mobilajai ierīcei būtu pēc iespējas mazāka vērtība zagļa rokās.

... atrodi mobilo ierīci?

Noskaidrojiet mobilās ierīces IMEI kodu.

Sazinieties ar tās likumīgo īpašnieku, kura kontaktinformācija pieejama telefonuregistrs.lv datubāzē, ievadot mobilās ierīces IMEI kodu, un informējiet par mobilās ierīces atrašanās vietu, kā arī iespējām to atgūt.

Ja mobilā ierīce nav reģistrēta TR datubāzē, piereģistrējiet to un norādiet statusu "Atrasts", lai tās likumīgais īpašnieks var sazināties ar Jums un atgūt pazaudēto ierīci.